Lucande Lounit, závesná lampa, čierno-zlatá 3-pl.

Nádherný dizajnérsky súbor troch vejárovitých kovových tienidiel v čiernej a zlatej: závesná lampa Lounit Klasické tienidlá na lampu sa zdajú byť... viac informácií »
Lucande Lounit
Značka: Lucande
140 EUR210 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Nádherný dizajnérsky súbor troch vejárovitých kovových tienidiel v čiernej a zlatej: závesná lampa Lounit Klasické tienidlá na lampu sa zdajú byť...

Nádherný dizajnérsky súbor troch vejárovitých kovových tienidiel v čiernej a zlatej: závesná lampa Lounit Klasické tienidlá na lampu sa zdajú byť preformulované radikálnym spôsobom, pretože dizajnérska závesná lampa Lounit má tienidlá na lampu, ktoré sa javia ako celkom klasické (okrúhle a smerom nahor zúžené), ale zároveň majú veľmi trendový, dizajnérsky orientovaný výraz. Dôvodom je, že dizajn má hravú ľahkosť, ale samotná lampa je vyrobená zo silného, solídneho kovu. Výsledné napätie robí zo svietidla jedinečný osvetľovací objekt pre obytný priestor, kde sa môže svietidlo použiť nad jedálenským stolom. Podlhovasté, oválne zaoblené kovové segmenty sú usporiadané okolo objímky žiarovky počas montáže pomocou zásuvného systému. Aj keď je kov nepriehľadný, špeciálne usporiadanie vo vejárovitom vzhľade vytvára atraktívne svetelné efekty, ktoré možno obdivovať aj ako nádherné tiene v miestnosti. Osvetlenie okolia pôsobí príjemne a ľahko a vyznačuje sa útulným účinkom, zatiaľ čo úžitkové plochy pod svietidlom sú veľmi dobre osvetlené.
V zľave produkt máte možnosť nájsť jednoducho tu u nás zaradený v sekcii závesné svietidlá. Vyhľadajte si podobné produkty zo spomínanej kategórie za outletovú cenu!

Často hľadaný produkt Lucande Lounit, závesná lampa, čierno-zlatá 3-pl. od výrobcu so zárukou kvality Lucande je možné ľahko získať bezpečne online stále výhodne. Cena od 140 EUR.