Lucande Lisana LED nástenná lampa, IP44 vertikálna

LED nástenné svetlo Lisana - ideálne pre použitie v kúpeľni Nástenné LED svetlo Lisana boduje jasnou LED technológiou, ktorá veľmi šetrí energiu... viac informácií »
Lucande Lisana LED nástenná lampa
Značka: Lucande
55 EUR65 EUR Zľava -15%
Overiť dostupnosť »
LED nástenné svetlo Lisana - ideálne pre použitie v kúpeľni Nástenné LED svetlo Lisana boduje jasnou LED technológiou, ktorá veľmi šetrí energiu...

LED nástenné svetlo Lisana – ideálne pre použitie v kúpeľni Nástenné LED svetlo Lisana boduje jasnou LED technológiou, ktorá veľmi šetrí energiu pri spotrebe. Dizajn je stále jednoduchý a dá sa preto ľahko integrovať do rôznych interiérov bez toho, aby pôsobil rušivo. Pretože svietidlo má triedu ochrany IP44, je odolné voči vlhkosti a vlhkosti, a preto ho možno bez problémov použiť v kúpeľni. Teplé biele svetlo je príjemné na pohľad, a preto vytvára príjemnú atmosféru.
Obľúbený a akčný produkt Lucande Lisana LED nástenná lampa, IP44 vertikálna je k dostaniu jednoducho tu u nás v známej sekcii nástenné svietidlá! Teraz môžete získať akčné produkty z tejto obľúbenej rubriky za výborné peniaze!

Kvalitný a žiadaný tovar Lucande Lisana LED nástenná lampa, IP44 vertikálna s pečaťou kvality značky Lucande pohodlne nakúpite práve až neuveriteľne lacno! Akčná cena už od 55 EUR.