Lucande Kartio stropné svetlo, 3-sv. sklopné nikel

Kovové stropné svietidlo Kartio v ušľachtilom vzhľade a s tromi flexibilnými zdrojmi svetla Stropné svetlo Kartio zaujme zníženým vzhľadom a... viac informácií »
Lucande Kartio stropné svetlo
Značka: Lucande
60 EUR90 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Kovové stropné svietidlo Kartio v ušľachtilom vzhľade a s tromi flexibilnými zdrojmi svetla Stropné svetlo Kartio zaujme zníženým vzhľadom a...

Kovové stropné svietidlo Kartio v ušľachtilom vzhľade a s tromi flexibilnými zdrojmi svetla Stropné svetlo Kartio zaujme zníženým vzhľadom a koncepciou zameranou na funkcie. Tri elegantné tienidlá na lampy sú pripevnené k čiernej obdĺžnikovej montážnej doske. Tieto ponúkajú pekný vizuálny kontrast s rámom, pretože sa vyznačujú miernou dynamikou so svojím zaobleným kužeľovitým tvarom. Odtiene rafinované matným povrchom v prevedení nikel úžasne zapadajú do moderných obývacích izieb. Ako špeciálne zvýraznenie je možné nastaviť odtiene tak, aby bolo možné osvetlenie miestnosti znova a znova prispôsobiť individuálnym potrebám. Okrem toho je možné regulovať jeho jas, ak sa používajú stmievateľné reflektory GU10 a je k dispozícii externý stmieva? . Toto nádherné stropné svetlo žiari zjednodušenou montážou a jasnými štruktúrami. Rám aj tienidlá sú vyrobené výlučne zo železa, takže spoločnosť Kartio ponúka udržateľnú pevnosť a ide ruka v ruke so súčasným trendom v oblasti kovov. Úplne jedinečný produkt Lucande Kartio stropné svetlo, 3-sv. je k dostaniu jednoducho na našom webe v obľúbenej sekcii stropné svietidlá! Mrknite na parádne kusy z tejto populárnej rubriky za super ceny!

Tento žiadaný kus Lucande Kartio stropné svetlo, 3-sv. sklopné nikel od značky s dlhou históriou Lucande môžete zaobstarať tu teraz práve za neuveriteľne nízku cenu. Ceny od 60 EUR.