Lucande Kartio stropné svetlo, 2-sv. sklopné nikel

Stropné svietidlo Kartio s pružnými guľovými kĺbmi a dvoma tienidlami v tvare kužeľa Stropné svetlo Kartio prekvapuje v celej línii, pretože je... viac informácií »
Lucande Kartio stropné svetlo
Značka: Lucande
45 EUR55 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Kartio s pružnými guľovými kĺbmi a dvoma tienidlami v tvare kužeľa Stropné svetlo Kartio prekvapuje v celej línii, pretože je...

Stropné svietidlo Kartio s pružnými guľovými kĺbmi a dvoma tienidlami v tvare kužeľa Stropné svetlo Kartio prekvapuje v celej línii, pretože je dizajnovo aj funkčne zamerané. Svietidlo pozostáva z výraznej montážnej dosky v podobe čierneho obdĺžnika. K nej sú pripevnené dva malé guľové kĺby, ktoré umožňujú pohyb tienidla. Vďaka špeciálnemu tvaru odtieňov môže byť svetlo vyžarované jedným smerom. Ponúkajú nielen geometrickú čistotu, ale bodujú aj funkčnou vlastnosťou. Smer vyžarovania svetla sa dá podľa želania zmeniť naklonením obrazoviek nahor alebo nadol. Ak je zdrojom svetla stmievateľný reflektor, je možné nastaviť svietidlo podľa individuálnych potrieb pomocou štandardného stenového stmieva? ). V neposlednom rade svietidlo Kartio zaujme štruktúrovaným a prepracovaným dizajnom. Farebná kombinácia nikel a čierna ide ruka v ruke s momentálne populárnym kovovým vzhľadom. Koncept tejto série svietidiel, ktorý bol zredukovaný na základné prvky, možno štýlovo integrovať do moderných miestností.
Tento výnimočný výrobok máte možnosť zaobstarať aktuálne na webe v populárnej sekcii stropné svietidlá. Nájdite si unikátne produkty z tejto obľúbenej sekcie za super peniaze. U nás toho nájdete oveľa viac, u nás nájdete ďalší tovar od výrobcu Lucande. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Značka Lucande dlhodobo poskytuje špičkové výrobky. Pozrite so sami.

Nový výrobok Lucande Kartio stropné svetlo, 2-sv. sklopné nikel od spoločnosti s úžasnou reputáciou Lucande jednoducho získate zrovna trvalo výhodne! Teraz za akčnú cenu 45 EUR.