Lucande Juljana stojaca lampa, 2–pl.

Ušľachtilé osvetlenie obývacej izby s dvojplameňovou stojacou lampou Juljana Juljana má kovový rám, ktorý sa vyznačuje obzvlášť jemnými... viac informácií »
Lucande Juljana stojaca lampa
Značka: Lucande
100 EUR170 EUR Zľava -41%
Overiť dostupnosť »
Ušľachtilé osvetlenie obývacej izby s dvojplameňovou stojacou lampou Juljana Juljana má kovový rám, ktorý sa vyznačuje obzvlášť jemnými...

Ušľachtilé osvetlenie obývacej izby s dvojplameňovou stojacou lampou Juljana Juljana má kovový rám, ktorý sa vyznačuje obzvlášť jemnými zakrivenými líniami, takže v dizajn je mierne hravý. Dve tyče, ktoré vedú k tienidlám sa navzájom križujú a sú krásne zakrivené, zatiaľ čo ich povrch je matne satinovaný a zvyšuje celkový elegantný vzhľad. Okrúhle textilné tienidlá v atraktívnom odtieni, ktorý pôsobí zemito a kombinuje svetlošedé, krémové a hnedé tóny. Dizajn svietidla pôsobí príjemne a domácky, tento dojem sa samozrejme posilní pri zapnutí svetelných zdrojov, pretože potom je obývacia izba zaplavená zvláštnou útulnosťou a stojacu lampu je možné použiť ako večerné atmosférické osvetlenie. Vzhľad určuje aj určitá nadčasovosť, takže lampu je možné použiť v rôznych štýloch zariaďovania a umiestniť ju do mnohých obývacích izieb. Integrovaný nožný spínač v napájacom kábli uľahčuje obsluhu stojacej lampy Juljana. Nový výrobok Lucande Juljana stojaca lampa, zoženiete už dnes tu a teraz na našom webe zaradený v sekcii stojacie lampy! Teraz nájdete iné produkty z tejto obľúbenej rubriky v zľave.

Tento skvelý tovar Lucande Juljana stojaca lampa, 2–pl. od výrobcu s dlhou históriou Lucande nájdete práve za super peniaze. Ponuka už od 100 EUR.