Lucande Jorna stolná lampa v čiernej, kábel sivý

Stolová lampa Jorna v ikonickom dizajne, šedý textilný kábel Jorna je stolová lampa, ktorá si príde na svoje v modernej obývacej izbe. Jeho ikonický... viac informácií »
Lucande Jorna stolná lampa v čiernej
Značka: Lucande
28 EUR45 EUR Zľava -38%
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Jorna v ikonickom dizajne, šedý textilný kábel Jorna je stolová lampa, ktorá si príde na svoje v modernej obývacej izbe. Jeho ikonický...

Stolová lampa Jorna v ikonickom dizajne, šedý textilný kábel Jorna je stolová lampa, ktorá si príde na svoje v modernej obývacej izbe. Jeho ikonický dizajn robí z lampy pútavý pohľad a dizajn vyzerá jedinečný a minimalistický vďaka materiálovo vhodnému dizajnu. Neexistuje žiadny tienidlo na lampu v konvenčnom zmysle a miesto toho oko padá na rám a veľmi prítomný visiaci, voľne voliteľný svetelný zdroj, ktorý by mal byť v ideálnom prípade navrhnutý do tvaru zemegule G95, aby komponenty veľmi dobre vizuálne ladili. Rám žiarovky je mimoriadne filigránový a v zásade sa skladá z čiernej kovovej vzpery, ktorá je uložená v dvoch slučkách a je v hornej časti sklonená dopredu a v spodnej časti je zakončená okrúhlou päticou žiarovky. Textilný kábel v šedej farbe harmonicky dopĺňa jedinečný dizajn žiarovky a je možné ho umiestniť relatívne voľne tak, aby bolo možné žiarovku zavesiť v požadovanej výške. Svojimi vlastnosťami tiež Jorna veľmi dobre zapadá do trendu priemyselného bývania a je zdrojom svetla, ktorý je určite správnou voľbou, najmä pre individualistov, ktorí chcú navrhnúť svoje zariadenie podľa svojich vlastných štandardov a s tým istým. Stolová lampa vždy pôsobí dizajnovo, ale vždy stelesňuje niečo domácke a žiari dekoratívnou notou.
Zaujímavý tovar Lucande Jorna stolná lampa v čiernej, je dostupný pohodlne tu na našich stránkach v kategórii stolové lampy. Získajte obľúbené produkty v spomínanej rubrike za akčnú cenu.

Tento lacný výrobok Lucande Jorna stolná lampa v čiernej, kábel sivý od nášho popredného výrobcu Lucande ľahko zaobstaráte dnes výhodne! V akcii za cenu 28 EUR.