Lucande Jinda stojaca lampa, drevo, textil modrý

Ušľachtilá interpretácia škandinávskej útulnosti: modrá látková podlahová lampa Jinda s dreveným rámom Jinda je stojaca lampa, ktorá presvedčí... viac informácií »
Lucande Jinda stojaca lampa
Značka: Lucande
230 EUR
Overiť dostupnosť »
Ušľachtilá interpretácia škandinávskej útulnosti: modrá látková podlahová lampa Jinda s dreveným rámom Jinda je stojaca lampa, ktorá presvedčí...

Ušľachtilá interpretácia škandinávskej útulnosti: modrá látková podlahová lampa Jinda s dreveným rámom Jinda je stojaca lampa, ktorá presvedčí svojim dizajnom, ktorý sa na jednej strane vyznačuje jasným, tradičným dizajnovým jazykom, ale na druhej strane môže prísť aj s netradičnými detailmi. Napríklad je tu chrómovaný prsteň, ktorý obopína čierny kábel potiahnutý textíliou a modrý povrch tienidla látky tiež nevyzerá obyčajne, ale podlahovú lampu nastaví naozaj pekne do stredu pozornosti a robí z neho pútač očí v obývacej izbe alebo spálni. Škandinávska útulnosť bola interpretovaná pozoruhodným spôsobom! Prírodné materiály, medzi ktoré v neposlednom rade patrí vysokokvalitné opracované drevo, ktoré sa vyznačuje pečaťou FSC, a teda pochádza z trvalo udržateľného lesníctva, zaisťujú vo vašom vlastnom dome útulné prostredie a vždy majú štýlový výraz. Žiarovku E27 je možné zvoliť podľa želania pre dokonalý svetelný dizajn. Na vytvorenie moderného komfortného osvetlenia obývacej izby možno zvlášť odporučiť vzorky s účinnou technológiou LED, s vláknovým vzhľadom, s mimoriadne teplou farbou svetla alebo tie, ktoré je možné stlmiť v niekoľkých fázach pomocou spínača. Tento najpredávanejší produkt je na získanie tiež u nás v známej sekcii stojacie lampy. Teraz si môžete vybrať parádne produkty v spomínanej rubrike za outletovú cenu.

Kvalitný produkt Lucande Jinda stojaca lampa, drevo, textil modrý od kvalitného výrobcu Lucande ide získať tu a teraz za výpredajovú cenu! Ponuky už od 230 EUR.