Lucande Gyda stojaca lampa látka nikel, satinovaná

Okrúhla textilná stojaca lampa Gyda s bielym tienidlom na lampu a elegantne tvarovaným rámom v nikle Gyda je exkluzívna stojaca lampa, ktorá dobre... viac informácií »
Lucande Gyda stojaca lampa látka nikel
Značka: Lucande
190 EUR210 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Okrúhla textilná stojaca lampa Gyda s bielym tienidlom na lampu a elegantne tvarovaným rámom v nikle Gyda je exkluzívna stojaca lampa, ktorá dobre...

Okrúhla textilná stojaca lampa Gyda s bielym tienidlom na lampu a elegantne tvarovaným rámom v nikle Gyda je exkluzívna stojaca lampa, ktorá dobre zapadá do klasických zariadení, ale aj do určitej modernosti so strieborno-matným povrchom v nikle. Rám je rozdelený do dvoch častí a potom sa v spodnej časti opäť spojí, čím sa vytvorí elegantný oblúk. Tienidlo na lampu má však valcovitý tvar a nadčasový biely povrch, ktorý je takmer všade dobre prijímaný a vytvára útulný svetelný efekt. S týmito vlastnosťami môžete stojacu lampu Gyda umiestniť v obývačke a aj v spálni.
Lacný výrobok možno kúpiť bez ťažkostí u nás v známej rubrike stojacie lampy! Pozrite sa na skvelé výrobky z tejto obľúbenej kategórie za internetové ceny! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke tiež viac osvedčeného tovaru značky Lucande. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Tento výnimočný výrobca Lucande pre vás pripravuje veľmi kvalitný sortiment.

Úplne unikátny tovar Lucande Gyda stojaca lampa látka nikel, satinovaná značky Lucande môžete si kúpiť aktuálne v našej ponuke trvalo výhodne! Na zohnanie práve v akcii za 190 EUR.