Lucande Gunbritt závesné LED svietidlo, 80 cm

Závesné LED svietidlo Gunbritt pôsobí, že sa vznáša Skoro to vyzerá tak, akoby závesné LED svietidlo Gunbritt bolo beztiažové. Tri laná, na... viac informácií »
Lucande Gunbritt závesné LED svietidlo
Značka: Lucande
240 EUR350 EUR Zľava -31%
Overiť dostupnosť »
Závesné LED svietidlo Gunbritt pôsobí, že sa vznáša Skoro to vyzerá tak, akoby závesné LED svietidlo Gunbritt bolo beztiažové. Tri laná, na...

Závesné LED svietidlo Gunbritt pôsobí, že sa vznáša Skoro to vyzerá tak, akoby závesné LED svietidlo Gunbritt bolo beztiažové. Tri laná, na ktorých je lampa zavesená, sú veľmi decentné. Ďalším plusovým bodom lampy je neobyčajný návrh svetla: smerom von a nahor prezentuje lampa kov hliníkovej farby, zatiaľ čo svetlo vyžarované smerom nadol a dovnútra je prerušované ďalším kovovým pásikom. Okrem toho je možné lampu stmievať pomocou bežného nástenného vypínača v stupňoch 100 %/50 %/10 %.
Tento obľúbený kus možno zaobstarať práve tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Zaobstarajte si akčné kúsky v spomínanej kategórii za super peniaze. Táto značka Lucande vyrába prvotriedne výrobky Máme toho viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie preverené produkty značky Lucande. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný tovar Lucande Gunbritt závesné LED svietidlo, 80 cm od výrobcu s dobrým menom Lucande pohodlne dostanete tu a teraz práve až neuveriteľne lacno. V súčasnosti v predaji od 240 EUR.