Lucande Filippa závesné LED svietidlo s 3 kruhmi

LED závesné svietidlo Filippa v modernom vzhľade v matnej čiernej farbe Z okrúhleho striešky závesného LED svietidla Filippa v krásnom aranžmáne... viac informácií »
Lucande Filippa závesné LED svietidlo s 3 kruhmi
Značka: Lucande
330 EUR
Overiť dostupnosť »
LED závesné svietidlo Filippa v modernom vzhľade v matnej čiernej farbe Z okrúhleho striešky závesného LED svietidla Filippa v krásnom aranžmáne...

LED závesné svietidlo Filippa v modernom vzhľade v matnej čiernej farbe Z okrúhleho striešky závesného LED svietidla Filippa v krásnom aranžmáne visia tri úzke krúžky rôznych veľkostí vyrobené z hliníka s matnou čiernou povrchovou úpravou. Vo vnútri sú vybavené LED diódami, ktoré sedia za bielymi silikónovými krytmi a vyžarujú tak veľmi homogénne svetlo. LED závesné svietidlo Filippa vyžaruje príjemne teplé biele svetlo, ktorého jas je možné regulovať pomocou nástenného vypínača. Niekoľkonásobným stlačením vypínača v stene sa dá jas svetla prepnúť v troch stupňoch (100%, 60% alebo 10%), nasledujúci proces spínania sa vypne. LED závesné svetlo Filippa je ideálne na osvetlenie jedálenského stola v moderných izbách.Tento výnimočný tovar Lucande Filippa závesné LED svietidlo s 3 kruhmi dá sa zaobstarať teraz tu na našom webe umiestnený v rubrike závesné svietidlá! Zaobstarajte si ešte podobné produkty zo spomínanej sekcie za najnižšiu cenu! Obľúbená značka Lucande predáva kvalitný tovar Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!

Tento veľmi žiadaný tovar Lucande Filippa závesné LED svietidlo s 3 kruhmi od spoľahlivého výrobcu Lucande máte možnosť nakúpiť práve teraz v našej ponuke za outletovú cenu. Akčné ceny od 330 EUR.