Lucande Emlyn závesné LED svietidlo, 80 cm

Závesné LED svietidlo Emlyn je stmievateľné v troch stupňoch Tienidlo na lampu závesného LED svietidla Emlyn pôsobí, akoby sa v miestnosti vznášalo,... viac informácií »
Lucande Emlyn závesné LED svietidlo
Značka: Lucande
270 EUR370 EUR Zľava -27%
Overiť dostupnosť »
Závesné LED svietidlo Emlyn je stmievateľné v troch stupňoch Tienidlo na lampu závesného LED svietidla Emlyn pôsobí, akoby sa v miestnosti vznášalo,...

Závesné LED svietidlo Emlyn je stmievateľné v troch stupňoch Tienidlo na lampu závesného LED svietidla Emlyn pôsobí, akoby sa v miestnosti vznášalo, pretože laná, na ktorých je tienidlo na lampu pripevnené, sú veľmi tenké a takmer neviditeľné. Samotné tienidlo na lampu je tak umelecky skrútené, že spontánne pomyslíte na špirálu. Biely kryt diód LED zo silikónu dokonale dopĺňa čierny satinovaný kov. Lampa sa odporúča pre moderný životný štýl. Pomocou bežného nástenného vypínača je možné lampu stmievať v nasledujúcich stupňoch: 100, 50 a 10 %. V zľave tento kus Lucande Emlyn závesné LED zoženiete bez problémov tu na stránkach v obľúbenej sekcii závesné svietidlá! Teraz nájdete ešte ostatné produkty z tejto populárnej rubriky z pohodlia domova!

Tento najpredávanejší tovar Lucande Emlyn závesné LED svietidlo, 80 cm od známej značky Lucande k dispozícii u nás teraz skutočne výhodne. Teraz si môžete kúpiť za 270 EUR.