Lucande Edano stolná LED v zakrivenom tvare

LED stolová lampa Edano v špeciálnom dizajne, funkcia stepdim LED stolová lampa Edano bola vyrobená z hliníka a bielej látky tvrdohlavým a mimoriadnym... viac informácií »
Lucande Edano stolná LED v zakrivenom tvare
Značka: Lucande
110 EUR140 EUR Zľava -21%
Overiť dostupnosť »
LED stolová lampa Edano v špeciálnom dizajne, funkcia stepdim LED stolová lampa Edano bola vyrobená z hliníka a bielej látky tvrdohlavým a mimoriadnym...

LED stolová lampa Edano v špeciálnom dizajne, funkcia stepdim LED stolová lampa Edano bola vyrobená z hliníka a bielej látky tvrdohlavým a mimoriadnym spôsobom. Váš dáždnik vyzerá ako banner, ktorý sa pohybuje vo vetre a trepotá. Točí sa okolo hliníkového rámu žiarovky, ktorý je pripevnený k okrúhlej základni z pochrómovaného hliníka. Po zapnutí svetla teplé biele LED diódy pôsobivo nastavia celú štruktúru, ktorá je už krásnou dekoráciou v každej miestnosti, a upozorňujú na toto umelecky stvárnené svietidlo, ktoré je v modernom prostredí obzvlášť dobré. 3-krokový stlmený + vypnutý: Pomocou vypínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Vďaka trojstupňovej technológii stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ju možno stlmiť aj na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača: 100%, 50% a 10%.
Tento veľmi žiadaný produkt Lucande Edano stolná LED možno zohnať bez problémov tu na našich stránkach v známej rubrike stolové lampy! Teraz si môžete vybrať unikátne výrobky z tejto obľúbenej sekcie za výhodnú cenu! Nebojte, máme toho viac, u nás nájdete viac výrobkov od dodávateľa Lucande. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý tovar Lucande Edano stolná LED v zakrivenom tvare od známej kvalitnej značky Lucande ľahko môžete zaobstarať práve naozaj výhodne. Teraz získate od 110 EUR.