Lucande Edano LED stropná lampa, stmievateľná

LED stropné svetlo Edano so širokou látkovou plachetou, funkcia stepdim cez vypínač Stropné svetlo Edano s bielym textilným tienidlom, ktoré bolo... viac informácií »
Lucande Edano LED stropná lampa
Značka: Lucande
200 EUR220 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
LED stropné svetlo Edano so širokou látkovou plachetou, funkcia stepdim cez vypínač Stropné svetlo Edano s bielym textilným tienidlom, ktoré bolo...

LED stropné svetlo Edano so širokou látkovou plachetou, funkcia stepdim cez vypínač Stropné svetlo Edano s bielym textilným tienidlom, ktoré bolo navrhnuté v zakrivenom tvare a zavesené v malej vzdialenosti od hliníkovej stropnej konzoly, vyzerá ako vták plávajúci vo vetre so široko roztiahnutými krídlami. Moderné LED stropné svietidlo zaujme svojim mimoriadnym dizajnom a veľkosťou, a preto je ideálne pre veľkú obývaciu izbu alebo spálňu. Vydáva teplé biele svetlo, ktoré je možné prepnúť na tri rôzne úrovne jasu pomocou ľubovoľného štandardného spínača svetla, a preto ho možno stlmiť bez potreby inštalácie stmievača. Svetlo je možné prepnúť na 100%, 40% a 10% jas pomocou spínača svetla, aby bolo možné kedykoľvek zvoliť správne osvetlenie. 3-krokový stlmený + vypnutý: Pomocou nástenného vypínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Vďaka trojstupňovej technológii stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ju možno stlmiť aj na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača: 100%, 40% a 10%. Často vyhľadávaný produkt Lucande Edano LED stropná získate práve teraz u nás umiestnený v kategórii stropné svietidlá! Teraz kúpite ešte ostatné produkty z tejto populárnej sekcie za priaznivú cenu. Ale to nie je všetko, naša ponuka je široká! Máme v ponuke viac osvedčených výrobkov od výrobcu Lucande. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt Lucande Edano LED stropná lampa, stmievateľná od obľúbenej značky Lucande pohodlne zaobstaráte tady teraz naozaj výhodne. V akcii od 200 EUR.