Lucande Dustian závesné svietidlo, 3-pl, 124 cm

Pozdĺžna závesná lampa Dustian s tromi svetelnými zdrojmi, guľovými tienidlami, napoly čierna, napoly číra Dustian je jedným z tých dizajnovo... viac informácií »
Lucande Dustian závesné svietidlo
Značka: Lucande
100 EUR150 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Pozdĺžna závesná lampa Dustian s tromi svetelnými zdrojmi, guľovými tienidlami, napoly čierna, napoly číra Dustian je jedným z tých dizajnovo...

Pozdĺžna závesná lampa Dustian s tromi svetelnými zdrojmi, guľovými tienidlami, napoly čierna, napoly číra Dustian je jedným z tých dizajnovo orientovaných svetelných prvkov so špeciálnym charakterom objektu, ktoré by sa mali používať v jedálni, kde má byť povrch stola osvetlený plocho a jasne. Unikátny dizajn má nezameniteľne moderný nádych a zvýrazňuje čiernu farbu a ušľachtilý efekt číreho skla. Celkovo je vzhľad svietidla sebavedomý a trochu hravý, takže je naozaj charakteristický. Trendová povrchová úprava v čiernej farbe sa hodí obzvlášť dobre k teplej farbe svetla, ktorú docielite použitím filamentových LED žiaroviek, ktoré vytvoria rovnováhou medzi určitým chladom a hrejivým výrazom. Osvetlenie obývacích priestorov má potom hrejivý charakter, ktorý vytvára príjemnú a útulnú atmosféru. Sklenené tienidlá je možné jednoducho demontovať z kovových základní pri výmene žiarovky a takisto rovnako rýchlo a jednoducho je možné ich znovu priskrutkovať. Keďže otvory tienidiel sú dosť veľké, môžu sa použiť aj guľové žiarovky s priemerom do 9,5 cm, ktoré, vďaka ich veľkosti, pôsobia za čírym sklom veľmi pekne. Prípadne by sa mohli použiť žiarovky so zrkadlovou hlavou, ak chcete nepriame a neoslňujúce svetlo. S stmievateľnými žiarovkami si však môžete zvoliť svetelný režim, na aký máte práve náladu.
Dizajnový kus ide zohnať jednoducho tu u nás v populárnej rubrike závesné svietidlá! Získajte iné produkty v spomínanej rubrike za rozumné peniaze!

Veľmi obľúbený tovar Lucande Dustian závesné svietidlo, 3-pl, 124 cm od poprednej značky Lucande máte možnosť zaobstarať v našej internetovej ponuke v akcii. Teraz môžete mať za 100 EUR.