Lucande Dustian stolová lampa, sklenená guľa

Čierna stolová lampa Dustian s pozoruhodným charakterom objektu a výrazným dizajnovým jazykom Dustian je stolová lampa, je to sebavedomá a trochu... viac informácií »
Lucande Dustian stolová lampa
Značka: Lucande
35 EUR55 EUR Zľava -37%
Overiť dostupnosť »
Čierna stolová lampa Dustian s pozoruhodným charakterom objektu a výrazným dizajnovým jazykom Dustian je stolová lampa, je to sebavedomá a trochu...

Čierna stolová lampa Dustian s pozoruhodným charakterom objektu a výrazným dizajnovým jazykom Dustian je stolová lampa, je to sebavedomá a trochu hravá voľba, pretože rameno lampy, ktoré vedie od kruhovej základne ku guľovému tienidlu je jemne zakrivené, a preto stelesňuje príjemnú dynamiku. Ide o dizajnovo orientovaný osvetľovací prvok s výrazným objektovým charakterom, ktorý je krásnym zdrojom svetla a je vynikajúci pre príjemné zvýrazňujúce osvetlenie v obytných priestoroch. Trendová povrchová úprava v čiernej farbe vedie k zaujímavej kombinácii, najmä pri použití LED žiarovky s mimoriadne teplou farbou svetla, ktorá pôsobí útulne. Táto stolová lampa má skutočný charakter! Na montáž žiarovky pohodlne a jednoducho odstráňte sklenené tienidlo zo základne a potom ho zase jednoducho naskrutkujte. Vďaka veľkému otvoru sa dajú použiť aj guľové žiarovky s maximálnym priemerom 9,5 cm, ktoré potom za čírym sklom vyzerajú prekrásne a pôsobivo. Ak chcete docieliť čo možno najväčšie pohodlie, odporúčame žiarovky so zrkadlovou hlavou, pretože ich oslnenie prostredníctvom ich svetla je redukované na minimum.
Tento výnimočný produkt získate práve tu na stránkach v obľúbenej rubrike stolové lampy! Mrknite na ostatné kusy zo spomínanej kategórie za najnižšiu cenu! Slávna značka Lucande dodáva top výrobky Nové kúsky každý deň. Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke tiež ďalší skvelý tovar od výrobcu Lucande. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový produkt Lucande Dustian stolová lampa, sklenená guľa od značky so skvelou reputáciou Lucande máte možnosť zaobstarať práve teraz v našej ponuke v zľave. Výhodne za cenu 35 EUR.