Lucande Carlea stolová lampa, 2 sv. čierna/nikel

Carlea, stolová lampa s dvoma svetlami v čiernej a niklovej farbe Carlea má moderný vzhľad a veľmi dobre ladí s takýmito štýlmi. Z plochého,... viac informácií »
Lucande Carlea stolová lampa
Značka: Lucande
35 EUR70 EUR Zľava -50%
Overiť dostupnosť »
Carlea, stolová lampa s dvoma svetlami v čiernej a niklovej farbe Carlea má moderný vzhľad a veľmi dobre ladí s takýmito štýlmi. Z plochého,...

Carlea, stolová lampa s dvoma svetlami v čiernej a niklovej farbe Carlea má moderný vzhľad a veľmi dobre ladí s takýmito štýlmi. Z plochého, okrúhleho podstavca vychádza krehké, rozvetvené teleso, ktoré ústi do dvoch objímok E27 s povrchom niklovej farby, takže lampa Carlea je dvojfarebná stolová lampa. Svetelné zdroje v nemalej miere prispievajú k celkovému pôsobeniu, preto by sa mali vyberať starostlivo. Veľmi dobre by sa dali predstaviť energeticky úsporné žiarovky vo vláknovom alebo rustikálnom vzhľade, pretože sa vzhľadom veľmi podobajú starej žiarovke, spotrebujú ale oveľa menej energie a majú ešte aj dlhú životnosť.
Veľmi jedinečný tovar Lucande Carlea stolová lampa, 2 sv. čierna/nikel máte možnosť dostať teraz tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii stolové lampy. Teraz kúpite ešte podobné produkty z tejto kateógrie vo výhodnej akcii.

Nový produkt Lucande Carlea stolová lampa, 2 sv. čierna/nikel od výrobcu Lucande môžete pohodlne kúpiť zde teraz za super peniaze. Cenovo vychádza na 35 EUR.