Lucande Carlea stojaca lampa, 6 sv. čierna, nikel

Čierna stojaca lampa Carlea vo vyhotovení so štyrmi svetlami a dekoráciou niklovej farby Carlea sa môže integrovať do mnohých moderných a dizajnových... viac informácií »
Lucande Carlea stojaca lampa
Značka: Lucande
100 EUR140 EUR Zľava -28%
Overiť dostupnosť »
Čierna stojaca lampa Carlea vo vyhotovení so štyrmi svetlami a dekoráciou niklovej farby Carlea sa môže integrovať do mnohých moderných a dizajnových...

Čierna stojaca lampa Carlea vo vyhotovení so štyrmi svetlami a dekoráciou niklovej farby Carlea sa môže integrovať do mnohých moderných a dizajnových štýlov bývania. Stojaca lampu tvoria dve rôzne vysoké čierne tyče, ktoré a v hornej časti rozvetvujú a potom prechádzajú do objímok niklovej farby. Rýchlo získate dojem, že tento svetelný zdroj je konárik či vetva, i keď sa to zdá byť celkom abstraktné. Keďže žiarovky nie sú len technickou súčasťou svietidla, ale ovplyvňujú aj vzhľad, mali by pekne ladiť s celkovým dizajnom. V ideálnom prípade používame vláknové lampy, ktoré vyzerajú veľmi podobne ako klasická žiarovka, ale vďaka technológii LED spotrebujú oveľa menej energie.
Tento kvalitný produkt Lucande Carlea stojaca lampa, 6 sv. čierna, nikel môžete nájsť ľahko na webe v obľúbenej kategórii stojacie lampy! Teraz kúpite ostatné výrobky vo spomínanej sekcii jednoducho online!

Často hľadaný tovar Lucande Carlea stojaca lampa, 6 sv. čierna, nikel od značky s dlhou tradíciou Lucande ide zohnať momentálne za primerané peniaze. Ponuky už od 100 EUR.