Lucande Carlea stojaca lampa, 6 sv. čierna, mosadz

Stojaca lampa so šiestimi svetlami Carlea s čiernymi prútmi a mosadznou dekoráciou Carlea je stojaca lampa, ktorá dobre zapadá do moderných štýlov a... viac informácií »
Lucande Carlea stojaca lampa
Značka: Lucande
110 EUR170 EUR Zľava -35%
Overiť dostupnosť »
Stojaca lampa so šiestimi svetlami Carlea s čiernymi prútmi a mosadznou dekoráciou Carlea je stojaca lampa, ktorá dobre zapadá do moderných štýlov a...

Stojaca lampa so šiestimi svetlami Carlea s čiernymi prútmi a mosadznou dekoráciou Carlea je stojaca lampa, ktorá dobre zapadá do moderných štýlov a štýlov bývania mladých. Z okrúhleho plochého podstavca vychádzajú tri čierne tyče rôznej výšky, ktoré sa v hornej časti rozvetvujú a potom ústia do objímok mosadznej farby s objímkami E27 mosadznej farby. Tieto žiarovky sú neoddeliteľnou súčasťou celkového vzhľadu, a preto by sa mali vyberať opatrne. Obzvlášť vhodné sa zdajú byť žiarovky, ktoré sa veľmi podobajú klasickej žiarovke, ale používajú energeticky účinnejšiu technológiu LED. Moderný, takmer dizajnovo orientovaný vzhľad lampy robí z Carlea obľúbený a štýlový zdroj svetla, ktorý sa rýchlo stane pútačom pozornosti. Celkový pohľad pripomína abstraktným spôsobom aj vetvičky či konáriky a dokonca navodzuje asociácie prírodného prostredia. Veľa predávaný produkt Lucande Carlea stojaca lampa, 6 sv. čierna, mosadz je na získanie už dnes na stránkach v populárnej sekcii stojacie lampy. Preskúmajte unikátne produkty z tejto známej kategórie vo výhodnej akcii!

Lacný kus Lucande Carlea stojaca lampa, 6 sv. čierna, mosadz originál od značky Lucande jednoducho zaobstaráte u nás právě za najnižšiu cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 110 EUR.