Lucande Bronwyn závesné LED svietidlo

Kvalitný a žiadaný tovar Lucande Bronwyn závesné LED svietidlo obstaráte jednoducho tu na stránkach zaradený v rubrike závesné svietidlá! Máme pre... viac informácií »
Lucande Bronwyn závesné LED svietidlo
Značka: Lucande
110 EUR230 EUR Zľava -52%
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a žiadaný tovar Lucande Bronwyn závesné LED svietidlo obstaráte jednoducho tu na stránkach zaradený v rubrike závesné svietidlá! Máme pre...

Kvalitný a žiadaný tovar Lucande Bronwyn závesné LED svietidlo obstaráte jednoducho tu na stránkach zaradený v rubrike závesné svietidlá! Máme pre vás parádne produkty z tejto obľúbenej kategórie za akčnú cenu!
Závesné LED svietidlo Bronwyn – stmievateľné v troch stupňoch Vrcholom závesného LED svietidla je, že sa dá stmievať bežným nástenným vypínačom v troch stupňoch (100 %/50 %/10 %). Okrem toho má svietidlo slučku ako na horskej dráhe. Tým okamžite upúta pozornosť pozorovateľa. Biely kryt diód LED je atraktívnym kontrastom k antracitovej farbe zvyšku svietidla. Celkovo vzaté, je to elegantné svietidlo.

V zľave tento produkt Lucande Bronwyn závesné LED svietidlo od poprednej spoločnosti Lucande je možné zakúpiť v súčasnosti v zľave. Teraz zaobstaráte len za 110 EUR.