Lucande Angelina stolná lampa, mosadzno-zlatá

Vznešená kovová stolná lampa Angelina s tienidlom na lampu v mosadznej farbe a čiernym rámom Angelina je stolná lampa, ktorá sa vyznačuje čistým... viac informácií »
Lucande Angelina stolná lampa
Značka: Lucande
50 EUR60 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
Vznešená kovová stolná lampa Angelina s tienidlom na lampu v mosadznej farbe a čiernym rámom Angelina je stolná lampa, ktorá sa vyznačuje čistým...

Vznešená kovová stolná lampa Angelina s tienidlom na lampu v mosadznej farbe a čiernym rámom Angelina je stolná lampa, ktorá sa vyznačuje čistým dizajnom, a dobre ladí s moderným zariadením alebo sa môže tiež krásne kombinovať so škandinávskymi štýlmi. Okrúhly podstavec svietidla je, ako aj zvyšok lampy vyrobený z kovu a má čiernu povrchovú úpravu, zatiaľ čo tienidlo na lampu je v matnej mosadzi a má úzky tvar hrnčeka. Používať môžete LED žiarovky s objímkou GU10 a hlava sa môže mierne nakláňať, aby sa svetlo lepšie nastavilo. Decentný vypínač je integrovaný do podstavca lampy, takže naň môžete z vášho stola lepšie dosiahnuť. Vznešený dizajn pre mimoriadne zariadenia!
Tento akčný a v zľave výrobok Lucande Angelina stolná lampa, mosadzno-zlatá môžete nakúpiť už dnes tu na webe v populárnej kateogrii stolové lampy. Zaobstarajte si nové produkty z tejto známej sekcie na pár kliknutí. Populárna značka Lucande má na sklade vynikajúci sortiment Naša ponuka je široká, u nás totiž nájdete ďalšie preverené kúsky značky Lucande. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento veľmi obľúbený tovar Lucande Angelina stolná lampa, mosadzno-zlatá od známeho dodávateľa Lucande je možné získať v našej online ponuke extra výhodne! Na našej stránke za 50 EUR.