Lucande Alexaru nástenné svietidlo, čierna

Čierne nástenné svietidlo Alexaru v krásnom prešívanom dizajne: skvelý vkus pre obytný priestor, spálne a chodby Nástenná lampa Alexaru má... viac informácií »
Lucande Alexaru nástenné svietidlo
Značka: Lucande
35 EUR50 EUR Zľava -30%
Overiť dostupnosť »
Čierne nástenné svietidlo Alexaru v krásnom prešívanom dizajne: skvelý vkus pre obytný priestor, spálne a chodby Nástenná lampa Alexaru má...

Čierne nástenné svietidlo Alexaru v krásnom prešívanom dizajne: skvelý vkus pre obytný priestor, spálne a chodby Nástenná lampa Alexaru má ušľachtilý dizajn s charakterom, ktorý je účinný najmä v obývacích izbách, ale tiež vyzerá veľmi dobre v komerčných prostrediach, ako je napríklad hotel a reštaurácia. Miestnosti dodáva osobitý a luxusný vkus. Vzrušujúci prešívaný vzhľad – ak sa pozriete pozorne, v látke môžete vidieť aj kosoštvorce – zodpovedá trendu a tiež zaisťuje vznešenú hru svetla na stene, kde je štruktúra lampy zobrazená v hre svetla a tieňa. Bezpochyby to vytvára špeciálny dizajnu, ktorý určite nadchne takmer všetkých. Midcentury meets Loft! Pri výbere vhodného svietidla môžeme ako vhodný doplnok k celkovému dizajnu odporučiť žiarovku so zrkadlovou hlavou. Týmto spôsobom možno zabezpečiť nielen nízku spotrebu energie, vďaka týmto žiarovkám nebude svetlo oslňovať. Dekoratívny dizajn v čiernej farbe s neporovnateľným vzhľadom!
Zaujímavý tovar máte možnosť získať ľahko na webe v populárnej kateogrii nástenné svietidlá! Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike z pohodlia domova! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na ďalšie vybrané kúsky značky Lucande. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a obľúbený produkt Lucande Alexaru nástenné svietidlo, čierna od výrobcu so skvelou povesťou Lucande pohodlne získate práve za rozumné peniaze. Práve teraz len za 35 EUR.