Lucande Ably závesná lampa, dymové sklo, 6 zdr.

Tiež pre väčšie stoly: predĺžená jedálenská lampa Ably so šiestimi dymovými sklenenými tienidlami Ably má štýlový výraz a je závesnou lampou,... viac informácií »
Lucande Ably závesná lampa
Značka: Lucande
120 EUR200 EUR Zľava -40%
Overiť dostupnosť »
Tiež pre väčšie stoly: predĺžená jedálenská lampa Ably so šiestimi dymovými sklenenými tienidlami Ably má štýlový výraz a je závesnou lampou,...

Tiež pre väčšie stoly: predĺžená jedálenská lampa Ably so šiestimi dymovými sklenenými tienidlami Ably má štýlový výraz a je závesnou lampou, ktorá je ideálna ako zdroj svetla nad jedálenským stolom. Vo verzii so šiestimi svetelnými zdrojmi je možné krásne a primerane osvetľovať aj väčšie stoly. Dymovo sivé guľové sklo poskytuje mimoriadne štýlový vzhľad a útulný, mierne tlmený svetelný efekt. Vďaka číremu, tónovanému sklenenému povrchu sú svetelné zdroje vždy viditeľné, a preto by sa mali vyberať starostlivo, aby sa dobre zhodovali so základným dizajnom, ktorý sa určite pripisuje vintage štýlu. Tu sa absolútne odporúčajú filamentové žiarovky LED, a to opticky aj so zreteľom na účinnú technológiu. Tento skvelý produkt Lucande Ably závesná lampa, dymové sklo, 6 nájdete teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii závesné svietidlá. Pripravili sme pre vás parádne produkty z tejto známej sekcie v zľave. Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás taky ďalšie skvelé kúsky značky Lucande. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Lucande dlhodobo poskytuje špičkový tovar.

Zaujímavý produkt Lucande Ably závesná lampa, dymové sklo, 6 zdr. od značky so zárukou kvality Lucande máte možnosť nájsť práve tu v zľave. Teraz môžete mať za 120 EUR.