Loon Mini Corpa Iris 3fázová 17cm čierna/šampanské

Loon Mini 3-fázové závesné svietidlo s čiernym korpusom a tónovaným sklom Corpa Iris Závesné svietidlo Loon Mini je dekoratívnou voľbou na vybavenie... viac informácií »
Loon Mini Corpa Iris 3fázová 17cm čierna/šampanské
Loon Mini 3-fázové závesné svietidlo s čiernym korpusom a tónovaným sklom Corpa Iris Závesné svietidlo Loon Mini je dekoratívnou voľbou na vybavenie...

Loon Mini 3-fázové závesné svietidlo s čiernym korpusom a tónovaným sklom Corpa Iris Závesné svietidlo Loon Mini je dekoratívnou voľbou na vybavenie 3-fázového koľajnicového systému. Má 3-fázový multiadaptér, záves a čierny valcovitý korpus Loon Mini, ako aj sklo Corpa Iris. Tá je atraktívne zafarbená, uzatvára vnútorný valec a v dolnej časti je cibuľovito zakrivená. Na spodnom konci je voľný okrúhly vývod svetla.
Veľmi obľúbený produkt máte možnosť zaobstarať v pohode tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Teraz si môžete zaobstarať zľavnené výrobky v spomínanej kategórii za skvelú cenu. Dodávateľ Molto Luce obohatí vás vynikajúci sortiment Naša ponuka je široká, máme však aj v ponuke viac kvalitného tovaru od značky Molto Luce. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento zľavnený produkt Loon Mini Corpa Iris 3fázová 17cm čierna/šampanské originál od značky Molto Luce máte možnosť dostať aktuálne na našej webovej stránke za neuveriteľne nízku cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 260 EUR.