Lindby Zinia stojaca lampa, USB, čierna

Tento žiadaný produkt obstaráte jednoducho tu na webe v populárnej sekcii stojacie lampy! Vyhľadajte si nové produkty z tejto kateógrie za super ceny.... viac informácií »
Lindby Zinia stojaca lampa
Značka: Lindby
130 EUR170 EUR Zľava -23%
Overiť dostupnosť »
Tento žiadaný produkt obstaráte jednoducho tu na webe v populárnej sekcii stojacie lampy! Vyhľadajte si nové produkty z tejto kateógrie za super ceny....

Tento žiadaný produkt obstaráte jednoducho tu na webe v populárnej sekcii stojacie lampy! Vyhľadajte si nové produkty z tejto kateógrie za super ceny. Tento výnimočný výrobca Lindby má na sklade top výrobky. Treba hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Máme v ponuke však ďalší preverený tovar značky Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.
Stojacia lampa Zinia s čiernym rámom a praktickou odkladacou plochou Zinia je stojacia lampa, ktorá je jednoduchá a zároveň funkčná. Jeho rám pozostáva zo železa, ktoré je zdobené čiernou povrchovou úpravou. Stínidlo z textilu má valcovitý tvar a jemne a rovnomerne rozptyľuje svetlo v miestnosti. Zaujímavým prvkom tejto lampy je pripojenie USB integrované v podstavci, ako aj polička, ktorá je praktickým každodenným pomocníkom. Je vyrobená zo svetlého dreva a má rovnako okrúhly a plochý tvar ako podstavec lampy, čo dotvára celkový vzhľad svietidla. Výsledkom je štýlový vzhľad, ktorý v obývacej izbe vyzerá veľmi pekne a vyžaruje útulnú atmosféru. Možno ho použiť aj v spálni, kde svietidlo nahradí nočný stolík aj stolnú lampu, a pritom mu nič nechýba.

Kvalitný a lacný produkt Lindby Zinia stojaca lampa, USB, čierna od obľúbenej značky Lindby môžete si kúpiť v súčasnosti za akčnú cenu. Teraz len za 130 EUR.