Lindby Yonan vonkajšie okrúhle tmavosivé, E27

Tento zľavnený kus je k dispozícii ľahko na webe v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá! Vyhľadajte si skvelé produkty v spomínanej... viac informácií »
Lindby Yonan vonkajšie okrúhle tmavosivé
Značka: Lindby
30 EUR40 EUR Zľava -25%
Overiť dostupnosť »
Tento zľavnený kus je k dispozícii ľahko na webe v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá! Vyhľadajte si skvelé produkty v spomínanej...

Tento zľavnený kus je k dispozícii ľahko na webe v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá! Vyhľadajte si skvelé produkty v spomínanej rubrike za super peniaze. Slávna značka Lindby predstavuje vynikajúce produkty Nové kúsky každý deň!
Elegantné vonkajšie nástenné svietidlo Yonan s valcovitým tienidlom na lampu z polykarbonátu a šikmými kovovými vzperami ako dekoráciou Lampa Yonan dobre zapadá do moderného prostredia v okolí domu a na dvore a je jedným z najelegantnejších zdrojov svetla. Valcovité tienidlo na lampu je doplnené rámom z ušľachtilej ocele v tmavosivej farbe a jemnými vzperami v šikmom usporiadaní, ktoré zdobia tienidlo na lampu a dodávajú mu väčšiu individualitu. Číry polykarbonát je obzvlášť robustný a slúži aj na dobré utesnenie pred nečistotami a vodou, aby sa mohol bez akýchkoľvek obáv používať vonku. Žiarovka E27 je vždy dobre viditeľná, a preto by sa mala zvoliť tak, aby vhodne dopĺňala celkový vzhľad. Filamentové žiarovky vždy dobre zapadajú do vzhľadu klasických žiaroviek a pomerne nízkej spotreby energie.

Veľmi žiadaný kus Lindby Yonan vonkajšie okrúhle tmavosivé, E27 od spoľahlivého výrobcu Lindby možno zohnať na našich stránkach teraz naozaj lacno. Aktuálne v akcii za 30 EUR.