Lindby Vlada nástenná lampa na čítanie, čierna

Nástenná lampa Vlada dokonalého tvaru v čiernej a mosadznej, s pripojovacím káblom a preklápacím spínačom Vlada dokonale zapadá do takzvaných... viac informácií »
Lindby Vlada nástenná lampa na čítanie
Značka: Lindby
30 EUR35 EUR Zľava -14%
Overiť dostupnosť »
Nástenná lampa Vlada dokonalého tvaru v čiernej a mosadznej, s pripojovacím káblom a preklápacím spínačom Vlada dokonale zapadá do takzvaných...

Nástenná lampa Vlada dokonalého tvaru v čiernej a mosadznej, s pripojovacím káblom a preklápacím spínačom Vlada dokonale zapadá do takzvaných škandinávskych zariadení, pretože v popredí je definitívne minimalistický vzhľad so štýlovým tvarom. Teleso je v podstate čierne, naopak tienidlo, ktoré je takisto vyrobené z kovu, vyniká pekným, matným mosadzným odtieňom. Nástenná lampa je ideálna na čítanie a na pripojenie potrebuje len zásuvku, pretože sa dodáva s pripojovacím káblom. Spínač umiestnený na vrchu tienidla na čiernom prvku v tvare valca je optimálny na obsluhu. Super tovar máte možnosť nakúpiť pohodlne tu na webe v obľúbenej rubrike nástenné svietidlá! Teraz nájdete iné produkty zo spomínanej rubriky za skvelú cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho viac! Preskúmajte u nás taky viac kvalitného tovaru od výrobcu Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný produkt Lindby Vlada nástenná lampa na čítanie, čierna od obľúbenej značky so zárukou kvality Lindby je k dispozícii momentálne na našich stránkach navždy výhodne! Ponuky od 30 EUR.