Lindby Vella závesná lampa s priehľadným sklom

Závesná lampa Vella so sklenenými tienidlami na lampu Závesná lampa Vella má tri priehľadné sklenené tienidlá na lampu. Sú vhodné najmä na miesta,... viac informácií »
Lindby Vella závesná lampa s priehľadným sklom
Značka: Lindby
110 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesná lampa Vella so sklenenými tienidlami na lampu Závesná lampa Vella má tri priehľadné sklenené tienidlá na lampu. Sú vhodné najmä na miesta,...

Závesná lampa Vella so sklenenými tienidlami na lampu Závesná lampa Vella má tri priehľadné sklenené tienidlá na lampu. Sú vhodné najmä na miesta, na ktorých chcete jasné osvetlenie. Pretože sklo umožňuje svetlu, aby unikalo do všetkých strán. Svetlo neoslepuje pozorovateľa, keďže tienidlo na lampu má vzor. Namiesto toho sa svetlo šíri mäkko a rovnomerne. Tienidlá na lampu sú pripevnené k čiernym zaveseniam. Tieto sa môžu nastaviť jedenkrát. Obzvlášť veľký efekt získate, keď majú káble rôzne dĺžky. To znamená, že svietidlo nepôsobí staticky, ale dynamicky. Unikátny a obľúbený produkt Lindby Vella závesná lampa s priehľadným sklom nájdete jednoducho tu na webe zaradený v rubrike závesné svietidlá. Získajte ďalšie kusy z tejto sekcie za parádnu cenu.

Tento kvalitný výrobok Lindby Vella závesná lampa s priehľadným sklom od skvelej a známej značky Lindby zoženiete v našej internetovej ponuke v zľave. Ponuky od 110 EUR.