Lindby Trebale závesná lampa, 1-pl.

Tento zľavnený produkt Lindby Trebale závesná lampa, môžete nájsť jednoducho na stránkach zaradený v rubrike závesné svietidlá! Nájdite si ešte... viac informácií »
Lindby Trebale závesná lampa
Značka: Lindby
80 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento zľavnený produkt Lindby Trebale závesná lampa, môžete nájsť jednoducho na stránkach zaradený v rubrike závesné svietidlá! Nájdite si ešte...

Tento zľavnený produkt Lindby Trebale závesná lampa, môžete nájsť jednoducho na stránkach zaradený v rubrike závesné svietidlá! Nájdite si ešte podobné výrobky v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu! V očiach zákazníkov populárny výrobca Lindby dlhodobo vyrába kvalitné výrobky. Závesná lampa Trebale s čiernym kovovým tienidlom a drevenou dekoráciou Tienidlo závesnej lampy Trebale je vyrobené z kovu s matnou čiernou farbou na vonkajšej strane a vnútornou bielou farbou na dosiahnutie optimálneho odrazu svetla. Ako dekoratívna dekorácia slúži valcový drevený prvok z eukalyptového dreva, ktorý slúži ako držiak nad tienidlom a predstavuje pekný kontrast k matnej čiernej povrchovej úprave kovu. Závesná lampa nad stolom alebo pultom v kuchyni, jedálni alebo obývacej izbe poskytuje svetlo, ktoré vyžaruje iba smerom nadol. Svietidlo je vybavené objímkou E27 a môže byť okrem žiarovky vybavené žiarovkou s dlhou životnosťou a energeticky úsporným zdrojom svetla LED.

Tento kvalitný a lacný tovar Lindby Trebale závesná lampa, 1-pl. od spoločnosti so skvelým menom Lindby jednoducho môžete nájsť práve za super peniaze. Ponuka od 80 EUR.