Lindby Timbola závesná lampa z kovu, čierna

Čierne závesné svietidlo Timbola s kovovým tienidlom Vonkajšia strana kovového tienidla závesného svietidla Timbola bola natretá matnou čiernou... viac informácií »
Lindby Timbola závesná lampa z kovu
Značka: Lindby
40 EUR75 EUR Zľava -47%
Overiť dostupnosť »
Čierne závesné svietidlo Timbola s kovovým tienidlom Vonkajšia strana kovového tienidla závesného svietidla Timbola bola natretá matnou čiernou...

Čierne závesné svietidlo Timbola s kovovým tienidlom Vonkajšia strana kovového tienidla závesného svietidla Timbola bola natretá matnou čiernou farbou rovnako ako okrúhly prístrešok, zatiaľ čo vnútorná strana bola navrhnutá v bielej farbe, aby sa svetlo zo žiarovky odrážalo a dosiahol sa najlepší možný svetelný výkon. Rovný dizajn plochého tienidla dodáva žiarovke moderný nádych a široký otvor tienidla spôsobuje široké vyžarovanie svetla smerom nadol, takže napríklad stôl v jedálni alebo v kuchyni je osvetlený na veľkú plochu. Uprostred tienidla je pätica E27, ktorá je rovnako vhodná na vybavenie klasickými žiarovkami alebo modernými LED žiarovkami, aby bolo možné zvoliť svetelný zdroj podľa požiadaviek a umiestnenia. Veľmi obľúbený produkt Lindby Timbola závesná lampa ide zohnať práve tu na stránkach umiestnený v sekcii závesné svietidlá! Máme pre vás obľúbené produkty z tejto rubriky jednoducho online! Známy výrobca Lindby dlhodobo ponúka kvalitné produkty.

Tento obľúbený produkt Lindby Timbola závesná lampa z kovu, čierna od nášho známeho výrobcu Lindby máte možnosť získať momentálne za skvelú cenu! Práve možno objednať len za 40 EUR.