Lindby Thaddeus nástenné svetlo, starožitná mosadz

Nástenné svietidlo Thaddeus vo farbe starožitnej mosadze v klasickom štýle Thaddeus má zakrivené rameno svetla s prvkom v tvare listu, ktorý robí... viac informácií »
Lindby Thaddeus nástenné svetlo
Značka: Lindby
28 EUR30 EUR Zľava -6%
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Thaddeus vo farbe starožitnej mosadze v klasickom štýle Thaddeus má zakrivené rameno svetla s prvkom v tvare listu, ktorý robí...

Nástenné svietidlo Thaddeus vo farbe starožitnej mosadze v klasickom štýle Thaddeus má zakrivené rameno svetla s prvkom v tvare listu, ktorý robí nástenné svetlo romantickejším a hravejším, takže sa dobre hodí ku klasickému štýlu zariadenia. Povrch v teplo tónovanej starožitnej mosadzi harmonicky dopĺňa tento dojem a okrúhle sklenené tienidlo tiež dobre zapadá do celkového dizajnu. Okrem toho umožňuje teplé, mäkké svetlo – ideálne na osvetlenie obytného priestoru a vhodný osvetľovací objekt do obývačky alebo spálne. Kvalitný a žiadaný produkt Lindby Thaddeus nástenné svetlo, starožitná nájdete v pohode tu u nás v rubrike nástenné svietidlá! Teraz nájdete nové výrobky zo spomínanej kategórie za super ceny! Náš sortiment je široký, máme aj v ponuke viac osvedčeného tovaru od výrobcu Lindby. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Slávna značka Lindby pre vás pripravuje špičkový sortiment Nakupujte výhodný u nás.

Exkluzívny kus Lindby Thaddeus nástenné svetlo, starožitná mosadz od značky s dobrým menom Lindby môžete si kúpiť práve skutočne lacno! Výhodne za super cenu 28 EUR.