Lindby Taxima stolná lampa biela

Vynikajúci kus Lindby Taxima stolná lampa biela ide získať bezstarostne tu u nás v kategórii lampy na nočný stolík! Pripravili sme úplne nové... viac informácií »
Lindby Taxima stolná lampa biela
Značka: Lindby
65 EUR90 EUR Zľava -28%
Overiť dostupnosť »
Vynikajúci kus Lindby Taxima stolná lampa biela ide získať bezstarostne tu u nás v kategórii lampy na nočný stolík! Pripravili sme úplne nové...

Vynikajúci kus Lindby Taxima stolná lampa biela ide získať bezstarostne tu u nás v kategórii lampy na nočný stolík! Pripravili sme úplne nové produkty v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii!
Jednoduchá stolná lampa Taxima s dvojitým textilným tienidlom Stolová lampa Taxima je diskrétna a elegantná. Tenký, rovný kovový rám je umiestnený na klasickom okrúhlom podstavci. Povrch bol opracovaný modernou povrchovou úpravou v niklovej farbe. Tienidlo sa skladá z dvoch samostatných textilných prvkov. Vnútorné tienidlo je vyrobené z bielej látky. Funguje ako difúzor a umožňuje rovnomerné rozloženie svetla do okolia. Vonkajšie tienidlo je tiež v bielej farbe a je takmer priehľadné, čo dodáva lampe príťažlivý vzhľad. Filigránový ťahový spínač podčiarkuje redukovaný celkový dojem

Tento exkluzívny kus Lindby Taxima stolná lampa biela od dodávateľa so skvelou povesťou Lindby pohodlne zoženiete v aktuálnej ponuke naozaj lacno! V súčasnosti za 65 EUR.