Lindby Tade LED nástenné svietidlo, 120 cm

LED nástenné svietidlo Tade pre kúpeľne, priame a nepriame osvetlenie, IP44 Tade je nástenné svietidlo do kúpeľne s moderným vzhľadom, ktoré sa dá... viac informácií »
Lindby Tade LED nástenné svietidlo
Značka: Lindby
140 EUR260 EUR Zľava -46%
Overiť dostupnosť »
LED nástenné svietidlo Tade pre kúpeľne, priame a nepriame osvetlenie, IP44 Tade je nástenné svietidlo do kúpeľne s moderným vzhľadom, ktoré sa dá...

LED nástenné svietidlo Tade pre kúpeľne, priame a nepriame osvetlenie, IP44 Tade je nástenné svietidlo do kúpeľne s moderným vzhľadom, ktoré sa dá veľmi dobre pripevniť nad zrkadlo a môže ho osvetľovať na veľkej ploche. Satinovaný kryt zo skla zakrýva teplé biele LED diódy a ich svetlo vystupuje nahor i nadol pre veľmi príjemné osvetlenie. Satinovaná povrchová úprava skla vytvára mäkké svetlo a chrómový dizajn nielen dobre zapadá do kúpeľní, ale vyžaruje aj niečo zvlášť moderné, čo možno povedať aj o rovných líniách svietidla. Vysoký stupeň ochrany IP je navrhnutý tak, aby chránil svietidlo pred prúdom vody, čo umožňuje umiestnenie do kúpeľne bez akýchkoľvek starostí. Kvalitný a žiadaný produkt Lindby Tade LED nástenné svietidlo, 120 cm získate bez problémov na stránkach umiestnený v rubrike nástenné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť zľavnené kúsky z tejto obľúbenej rubriky za najnižšiu cenu! Tento výrobca Lindby môže ponúknuť prémiový sortiment Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Tento kvalitný a lacný tovar Lindby Tade LED nástenné svietidlo, 120 cm od renomovaného dodávateľa Lindby je možné kúpiť u nás právě extra výhodne. Ponuky už od 140 EUR.