Lindby Joffrey nástenné svietidlo v čiernej

Nástenné svietidlo Joffrey - vždy správne umiestnené Nástenné svietidlo Joffrey sa skladá z valcového telesa, ktoré je v hornej a dolnej časti... viac informácií »
Lindby Joffrey nástenné svietidlo v čiernej
Značka: Lindby
45 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Joffrey - vždy správne umiestnené Nástenné svietidlo Joffrey sa skladá z valcového telesa, ktoré je v hornej a dolnej časti...

Nástenné svietidlo Joffrey – vždy správne umiestnené Nástenné svietidlo Joffrey sa skladá z valcového telesa, ktoré je v hornej a dolnej časti vybavené zásuvkou. Po zapnutí svetla je viditeľný nádherný svetelný efekt. Svietidlo totiž vrhá svetlo na stenu. Miestnosť je tak osvetlená hlavne nepriamo a toto nepriame osvetlenie vytvára domácu atmosféru. Vďaka tomu je svietidlo vhodné ako diskrétne osvetlenie pozadia pri večerných stretnutiach. Čierne lakovanie vynikne na bielej stene a upúta pozornosť. Inak má svietidlo jednoduchý dizajn bez okázalých efektov. Vďaka tomu sa dá ľahko integrovať do mnohých prostredí a vždy sa zdá, že je umiestnený na správnom mieste.

Veľa podarený tovar Lindby Joffrey nástenné svietidlo v čiernej od spoločnosti s úžasnou reputáciou Lindby ľahko zaobstaráte aktuálne na webe v akcii. V súčasnosti za cenu 45 EUR.