Lindby Simaria látková závesná lampa, čierna

Čierna látková závesná lampa Simaria v tvare gule Lampa Simaria vytvára útulné svetlo a vďaka čiernemu povrchu vytvára vznešenú eleganciu, ktorá... viac informácií »
Lindby Simaria látková závesná lampa
Značka: Lindby
60 EUR90 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Čierna látková závesná lampa Simaria v tvare gule Lampa Simaria vytvára útulné svetlo a vďaka čiernemu povrchu vytvára vznešenú eleganciu, ktorá...

Čierna látková závesná lampa Simaria v tvare gule Lampa Simaria vytvára útulné svetlo a vďaka čiernemu povrchu vytvára vznešenú eleganciu, ktorá pôsobí v obývačke mimoriadne efektne. Keďže sa nepoužíva celé tienidlo na lampu, ale guľovitá konštrukcia pozostávajúca z troch krúžkov, ešte stále existuje dostatok priehľadu a svetlo má dostatočnú možnosť preniknúť do okolitého prostredia. Objímky E27 sú vhodné na používanie mnohých rôznych žiaroviek, napríklad prevádzkovaných technológiou LED a s mimoriadne teplou farbou svetla, takže sa ešte viac zvyšuje faktor pohodlia. Veľká závesná lampa pre chodby, obytné miestnosti a spálne!
Tento obľúbený tovar ide získať práve teraz tu na našom webe v populárnej rubrike závesné svietidlá! Pozrite sa na ešte ostatné produkty z tejto populárnej kategórie v akcii. U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás viac osvedčených výrobkov od značky Lindby. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca Lindby dodáva pre svojich zákazníkov veľmi kvalitné výrobky. Veď to vidíte sami.

Kvalitný a obľúbený výrobok Lindby Simaria látková závesná lampa, čierna od značky so skvelou reputáciou Lindby nájdete v aktuálnej ponuke v akcii! V súčasnosti je k dispozícii za 60 EUR.