Lindby Scabra bodové svetlo hrdzavý vzhľad, 1-pl.

Reflektor Scabra v hrdzavom prevedení Jednoplameňový reflektor Scabra vyzerá ako pochádzajúci z továrne v 20. rokoch 20. storočia. Je kompletne... viac informácií »
Lindby Scabra bodové svetlo hrdzavý vzhľad
Značka: Lindby
19,90 EUR34,90 EUR Zľava -42%
Overiť dostupnosť »
Reflektor Scabra v hrdzavom prevedení Jednoplameňový reflektor Scabra vyzerá ako pochádzajúci z továrne v 20. rokoch 20. storočia. Je kompletne...

Reflektor Scabra v hrdzavom prevedení Jednoplameňový reflektor Scabra vyzerá ako pochádzajúci z továrne v 20. rokoch 20. storočia. Je kompletne navrhnutý v hrdzavom vzhľade a vnáša priemyselný vkus do každej miestnosti, v ktorej je inštalovaný ako stropné alebo nástenné bodové svetlo. Smer svetla je možné flexibilne nastaviť otočením a otočením bodu tak, aby bodové svetlo s jedným plameňom pôsobilo ako špeciálne Akzentlicht a zároveň ako zaujímavý pútač pozornosti. Ak ho vybavíte moderným zdrojom svetla LED, starodávne vyzerajúce miesto sa stane moderným svetlom z hľadiska energetickej účinnosti.
Super produkt Lindby Scabra bodové svetlo hrdzavý vzhľad, 1-pl. možno kúpiť okrem iného tu na našom webe v obľúbenej kategórii bodové svetlá! Mrknite na iné kusy z tejto populárnej rubriky v bezva akcii. Ale to nie je koniec našej ponuky, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke tiež ďalšie kvalitné produkty značky Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. V očiach zákazníkov populárny výrobca Lindby má vynikajúci sortiment Presvedčte sa sami.

Najpredávanejší produkt Lindby Scabra bodové svetlo hrdzavý vzhľad, 1-pl. od dodávateľa s dlhou históriou Lindby možno nájsť tady teraz za rozumné peniaze! Výhodne za cenu 19,90 EUR.