Lindby Sanbi zrkadlové LED svietidlo, 90 cm

Podlhovasté zrkadlové LED svietidlo Sanbi v jednoduchom vzhľade Zrkadlové svetlo Sanbi zaujme svojím jasne definovaným a decentným dizajnom. V popredí... viac informácií »
Lindby Sanbi zrkadlové LED svietidlo
Značka: Lindby
80 EUR130 EUR Zľava -38%
Overiť dostupnosť »
Podlhovasté zrkadlové LED svietidlo Sanbi v jednoduchom vzhľade Zrkadlové svetlo Sanbi zaujme svojím jasne definovaným a decentným dizajnom. V popredí...

Podlhovasté zrkadlové LED svietidlo Sanbi v jednoduchom vzhľade Zrkadlové svetlo Sanbi zaujme svojím jasne definovaným a decentným dizajnom. V popredí stojí predĺžené plastové tienidlo na lampu. Skrýva výkonné diódy LED, ktoré vyžarujú teplé biele svetlo. Keďže je tienidlo na lampu vyrobené v tvare valca, môže svetlo unikať do všetkých smerov. Plastové tienidlo preberá úlohu difuzéra a rozptyľuje svetlo tak, aby neoslňovalo pozorovateľa. Vďaka svojej vysokej ochrannej triede je svietidlo Sanbi dobre chránené pred vlhkosťou a je ideálne na inštaláciu do kúpeľne. Akčný produkt ide kúpiť bez problémov tu u nás v populárnej kateogrii nástenné svietidlá! Pripravili sme pre vás unikátne výrobky z tejto populárnej sekcie za parádnu cenu!

Dizajnový tovar Lindby Sanbi zrkadlové LED svietidlo, 90 cm od značky so skvelou reputáciou Lindby ľahko nájdete momentálne na našich stránkach za parádnu cenu! Teraz získate od 80 EUR.