Lindby Rouven stropné LED svietidlo špirála, 6-pl.

Stropné LED svietidlo Rouven v krásnom špirálovom vzhľade pre jasné osvetlenie. Rouven je moderné stropné LED svietidlo pozostávajúce z piatich... viac informácií »
Lindby Rouven stropné LED svietidlo špirála
Značka: Lindby
220 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svietidlo Rouven v krásnom špirálovom vzhľade pre jasné osvetlenie. Rouven je moderné stropné LED svietidlo pozostávajúce z piatich...

Stropné LED svietidlo Rouven v krásnom špirálovom vzhľade pre jasné osvetlenie. Rouven je moderné stropné LED svietidlo pozostávajúce z piatich zakrivených kovových tyčí. Sú pripevnené v špirálovom tvare a navrhnuté v skvelej chrómovej farbe. Diódy LED sú za okrúhlymi, satinovanými krytmi, ktoré sú umiestnené na konci kovových vzpier. Keďže špirála je tradične zaoblená, kruhový tvar krytov dokonale dopĺňa koncept lampy. Tvary harmonizujú a zaisťujú krásny celkový obraz. Zároveň je v miestnosti príjemné teplé svetlo, ktoré je vďaka vysokému počtu lúmenov dostatočne svetlé na to, aby rovnomerne osvetľovalo väčšie miestnosti. Lampa Rouven je ideálna do modernej obývačky.
Kvalitný a lacný výrobok Lindby Rouven stropné LED svietidlo máte možnosť zohnať ešte tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike stropné svietidlá. Teraz nájdete skvelé kusy z tejto obľúbenej sekcie za skvelú cenu.

Kvalitný a žiadaný produkt Lindby Rouven stropné LED svietidlo špirála, 6-pl. od skvelej a známej značky Lindby ľahko môžete nájsť momentálne za extra cenu! Teraz môžete získať za skvelú cenu 220 EUR.