Lindby Peldar vonkajšie nástenné svietidlo, 2-pl.

Tmavé vonkajšie nástenné svetlo s dvoma zásuvkami E27 Vonkajšie nástenné svetlo Peldar zaujme špeciálnym dizajnom. Kryt je vyrobený z hliníka a má... viac informácií »
Lindby Peldar vonkajšie nástenné svietidlo
Značka: Lindby
40 EUR
Overiť dostupnosť »
Tmavé vonkajšie nástenné svetlo s dvoma zásuvkami E27 Vonkajšie nástenné svetlo Peldar zaujme špeciálnym dizajnom. Kryt je vyrobený z hliníka a má...

Tmavé vonkajšie nástenné svetlo s dvoma zásuvkami E27 Vonkajšie nástenné svetlo Peldar zaujme špeciálnym dizajnom. Kryt je vyrobený z hliníka a má tmavosivé prevedenie, takže vizuálne vyčnieva z okolia. tienidlo na lampu je vyrobené zo skla, takže dva svetelné zdroje sú dobre viditeľné zo všetkých strán. Patice sú nasmerované nahor a nadol, čo dáva lampe zaujímavý charakter. Užívateľ si môže zvoliť zdroj svetla, ktorý sa mu páči, ale odporúča sa dekoratívne žiarovky, ktoré zvýrazňujú vzhľad svetla.
Tento dizajnový kus Lindby Peldar vonkajšie nástenné svietidlo, 2-pl. ide nakúpiť priamo na webe v známej kategórii vnútorné osvetlenie. Teraz získate skvelé výrobky z tejto populárnej rubriky za priaznivú cenu. To však nie je všetko, máme toho pre vás viac! Mrknite na ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Lindby. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbená značka Lindby pre svojich zákazníkov dodáva top tovar.

Tento zľavnený produkt Lindby Peldar vonkajšie nástenné svietidlo, 2-pl. od spoločnosti so zárukou kvality Lindby ľahko môžete získať tu teraz práve až neuveriteľne lacno! Práve teraz v akcii za 40 EUR.