Lindby Peldar vonkajšie nástenné svietidlo, 1-pl.

Vonkajšie nástenné svetlo Peldar na osvetlenie terasy a vstupu Tmavosivé vonkajšie nástenné svetlo Peldar zaujme jasne definovanými tvarmi a osobitým... viac informácií »
Lindby Peldar vonkajšie nástenné svietidlo
Značka: Lindby
28 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné svetlo Peldar na osvetlenie terasy a vstupu Tmavosivé vonkajšie nástenné svetlo Peldar zaujme jasne definovanými tvarmi a osobitým...

Vonkajšie nástenné svetlo Peldar na osvetlenie terasy a vstupu Tmavosivé vonkajšie nástenné svetlo Peldar zaujme jasne definovanými tvarmi a osobitým vzhľadom. Kryt je obdĺžnikového tvaru a je vyrobený z hliníka. tienidlo na lampu je vyrobené zo skla a ponúka tak jasný výhľad na bod horenia. Z tohto dôvodu by sa mal starostlivo zvoliť zdroj svetla, ktorý sa má použiť. Ideálne sú energeticky úsporné LED žiarovky v trendovom vzhľade vlákien alebo v nostalgickom rustikálnom tvare. Tento skvelý produkt máte možnosť kúpiť už dnes na našom webe v sekcii vnútorné osvetlenie! Máme pre vás ešte ostatné kúsky v spomínanej kategórii za akčnú cenu.

Tento kvalitný výrobok Lindby Peldar vonkajšie nástenné svietidlo, 1-pl. od spoľahlivej značky Lindby ľahko môžete nájsť teraz za výpredajovú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 28 EUR.