Lindby Parino závesná lampa, 1-plameňová

Jednoplamenová závesná lampa Parino vyrobená zo železa a dubu Parino je moderné závesné svietidlo, ktoré zaujme svojím zvláštnym šarmom a... viac informácií »
Lindby Parino závesná lampa
Jednoplamenová závesná lampa Parino vyrobená zo železa a dubu Parino je moderné závesné svietidlo, ktoré zaujme svojím zvláštnym šarmom a...

Jednoplamenová závesná lampa Parino vyrobená zo železa a dubu Parino je moderné závesné svietidlo, ktoré zaujme svojím zvláštnym šarmom a úspešnou kombináciou materiálov. Okrúhly stropný držiak aj tienidlo na lampu v trendy mriežkovanom vzhľade boli vyrobené zo železa a potiahnuté nápadnou čiernou povrchovou úpravou. Krb je však obložený dubom, čo dáva lampe určitú útulnosť a hrejivý nádych. Pretože použitý svetelný zdroj je viditeľný cez tienidlo na lampu , odporúča sa tu dekoratívny svetelný zdroj, ktorý podčiarkuje charakter žiarovky. Veľmi jedinečný produkt Lindby Parino závesná lampa, 1-plameňová obstaráte už dnes u nás v rubrike závesné svietidlá! Vyhľadajte si podobné výrobky v spomínanej kategórii v bezva akcii! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Lindby vás a vašich blízkych obohatí o špičkový sortiment. Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Mrknite tiež na ďalší preverený tovar od dodávateľa Lindby. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento exkluzívny kus Lindby Parino závesná lampa, 1-plameňová od nášho popredného výrobcu Lindby nájdete v našej internetovej ponuke naozaj lacno! Teraz za akčnú cenu 50 EUR.