Lindby Nava nástenné LED, 120 cm

LED kúpeľňové zrkadlo Nava v elegantnom chrómovanom vzhľade Nava je pozdĺžny svetelný zdroj, ktorý je vhodný na osvetlenie zrkadla v kúpeľni, a... viac informácií »
Lindby Nava nástenné LED
Značka: Lindby
140 EUR270 EUR Zľava -48%
Overiť dostupnosť »
LED kúpeľňové zrkadlo Nava v elegantnom chrómovanom vzhľade Nava je pozdĺžny svetelný zdroj, ktorý je vhodný na osvetlenie zrkadla v kúpeľni, a...

LED kúpeľňové zrkadlo Nava v elegantnom chrómovanom vzhľade Nava je pozdĺžny svetelný zdroj, ktorý je vhodný na osvetlenie zrkadla v kúpeľni, a ktorý poskytuje jemné svetlo vďaka svojmu bielemu plastovému difuzéru. Decentné svietidlo Nava sa môže používať ako nástenná lampa s integrovanými LED rôznymi spôsobmi. Vďaka stupňu ochrany IP44 a chrómovaným detailom je vhodné na použitie v kúpeľni alebo v hosťovských toaletách, pretože väčšina kúpeľňových doplnkov je v chrómovej farbe. Teplé biele LED diódy sú jasné, ale úsporné, takže sú efektívnym a šetrným zdrojom svetla. V zľave tovar môžete dostať práve tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii nástenné svietidlá! Teraz môžete kúpiť nové kúsky zo spomínanej sekcie za parádnu cenu!

Tento neodolateľný produkt Lindby Nava nástenné LED, 120 cm s pečaťou kvality značky Lindby je možné nakúpiť tady za primerané peniaze. Teraz za 140 EUR.