Lindby Naima stropné LED hliník, okrúhle, 34 cm

Tento akčný a v zľave produkt Lindby Naima stropné LED hliník, okrúhle, 34 cm možno zaobstarať bez problémov tu u nás v kategórii stropné... viac informácií »
Lindby Naima stropné LED hliník
Značka: Lindby
40 EUR45 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
Tento akčný a v zľave produkt Lindby Naima stropné LED hliník, okrúhle, 34 cm možno zaobstarať bez problémov tu u nás v kategórii stropné...

Tento akčný a v zľave produkt Lindby Naima stropné LED hliník, okrúhle, 34 cm možno zaobstarať bez problémov tu u nás v kategórii stropné svietidlá! Zaobstarajte si ešte iné výrobky v spomínanej rubrike za výhodné peniaze! Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme aj v ponuke viac kvalitného tovaru značky Lindby. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.
Dvojstupňové, okrúhle stropné LED svietidlo Naima s hliníkovou objímkou Naima je napájaná energeticky úspornými diódami LED, ktoré svietia teplou bielou farbou, a svetlo zaisťujú účinným spôsobom. Preto spĺňajú moderné normy a prispievajú k nízkej spotrebe energie. Tienidlo na lampu je okrúhle a navrhnuté v dvoch stupňoch. Plocha z bieleho plastu zaisťuje mäkké rozdelenie svetla, čo je v obývacej miestnosti vždy vítané. Dva hliníkové krúžky dotvárajú chladný a moderný dizajn a zaisťujú určitú eleganciu, pričom zachovávajú základnú jednoduchosť.

Unikátny produkt Lindby Naima stropné LED hliník, okrúhle, 34 cm od skvelého výrobcu Lindby pohodlne získate momentálne za akčnú cenu! Teraz za akčnú cenu 40 EUR.