Lindby Mirtel nástenné svietidlo mosadz, matná

Obľúbený a kvalitný produkt ide kúpiť bezprostredne na stránkach v známej kategórii nástenné svietidlá! Vyhľadajte si zľavnené produkty z tejto... viac informácií »
Lindby Mirtel nástenné svietidlo mosadz
Značka: Lindby
25 EUR30 EUR Zľava -17%
Overiť dostupnosť »
Obľúbený a kvalitný produkt ide kúpiť bezprostredne na stránkach v známej kategórii nástenné svietidlá! Vyhľadajte si zľavnené produkty z tejto...

Obľúbený a kvalitný produkt ide kúpiť bezprostredne na stránkach v známej kategórii nástenné svietidlá! Vyhľadajte si zľavnené produkty z tejto rubriky za akčnú cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je široký! Samozrejme, máme v ponuke viac kvalitného tovaru od dodávateľa Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Známy výrobca Lindby dlhodobo poskytuje kvalitný sortiment
Nástenné svietidlo Mirtel mosadznej farby s pohyblivou hlavou svetla a zreteľne viditeľnou žiarovkou Nástenné svietidlo sa v podstate skladá len z kovového rámu a prevažne mu dominuje žiarovka, ktorú osadíte. Preto by mala mať vzhľad klasickej žiarovky a môže byť aj trochu väčšia, t. j. Globe tvar. Filamentové alebo rustikálne žiarovky túto požiadavku dobre spĺňajú a ak chcete zabezpečiť čo najefektívnejšie osvetlenie, odporúčajú sa najmä LED žiarovky. Objímka žiarovky je k rámu pripevnená pomocou kĺbu, takže hlavu svietidla môžete spolu so žiarovkou flexibilne nastaviť. Nástenné svietidlo Mirtel vizuálne presvedčí matnou mosadznou povrchovou úpravou, ktorá dobre dopĺňa aj klasickejšie štýly, pričom základné vyžarovanie zodpovedá modernému návrhu s vintage charakterom.

Najpredávanejší produkt Lindby Mirtel nástenné svietidlo mosadz, matná od výrobcu so zárukou kvality Lindby máte možnosť dostať práve za dobrú cenu! Ponuky už od 25 EUR.