Lindby Mirco hliníkové stropné LED hranaté 37,5 cm

Dvojstupňové stropné LED svietidlo Mirco s hliníkovým rámom Mirco je stropné svietidlo, ktoré je ovládané jasnými a účinnými diódami LED, a... viac informácií »
Lindby Mirco hliníkové stropné LED hranaté 37
Značka: Lindby
50 EUR75 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Dvojstupňové stropné LED svietidlo Mirco s hliníkovým rámom Mirco je stropné svietidlo, ktoré je ovládané jasnými a účinnými diódami LED, a...

Dvojstupňové stropné LED svietidlo Mirco s hliníkovým rámom Mirco je stropné svietidlo, ktoré je ovládané jasnými a účinnými diódami LED, a preto spĺňa celkom moderné požiadavky. Základný tvar svietidla je štvorcový, veľmi univerzálny a označuje všestranné použitie stropného svietidla. Vyzerá však tak, akoby bolo do stredu umiestnené druhé, menšie tienidlo na lampu, čo vytvára dvojstupňový vzhľad, vďaka ktorému je vzhľad svietidla viac individualizovaný. Vďaka svetelnej ploche z bieleho akrylu je svetlo mäkké a rovnomerné, takže svietidlo Mirco je optimálnym riešením osvetlenia obytného priestoru a je obzvlášť vhodné na základné osvetlenie chodieb a kuchýň.
Často vyhľadávaný tovar máte možnosť nájsť teraz tu na stránkach v známej rubrike stropné svietidlá. Pripravili sme ešte ďalšie výrobky z našej rubriky za výborné peniaze! Vedúci výrobca Lindby má v stálej ponuke vynikajúce výrobky. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe.

Unikátny a obľúbený produkt Lindby Mirco hliníkové stropné LED hranaté 37,5 cm od výrobcu s dobrým menom Lindby jednoducho môžete získať tu teraz práve za úplne najnižšiu cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 50 EUR.