Lindby Mikadi stropné bodové svetlo, 4-pl.

Stropné bodové svietidlo Mikadi so štyrmi plameňmi na osvetlenie väčších miestností Tento špeciálny svetelný zdroj zaujme štýlovou kombináciou... viac informácií »
Lindby Mikadi stropné bodové svetlo
Značka: Lindby
49,90 EUR109,90 EUR Zľava -54%
Overiť dostupnosť »
Stropné bodové svietidlo Mikadi so štyrmi plameňmi na osvetlenie väčších miestností Tento špeciálny svetelný zdroj zaujme štýlovou kombináciou...

Stropné bodové svietidlo Mikadi so štyrmi plameňmi na osvetlenie väčších miestností Tento špeciálny svetelný zdroj zaujme štýlovou kombináciou rôznych materiálov a vzhľadom s nádychom vinobrania. Tmavé drevo je tu kombinované s robustným železom v trendovom niklovom vzhľade. Stropné bodové svetlo Mikadi je ideálne na všeobecné osvetlenie väčších miestností a dlhších chodieb, pretože jeho štyri bodové svetlá je možné otáčať a nakláňať. Týmto spôsobom je možné nastaviť určité oblasti miestnosti. Vhodné reflektory pre štyri pätice GU10 je možné objednať z príslušenstva, výber uhla lúča a svetelnosti je ponechaný na užívateľovi.
Veľa predávaný výrobok Lindby Mikadi stropné bodové svetlo, ide nakúpiť v pohode na našich stránkach v známej sekcii bodové svetlá! Máme pre vás obľúbené produkty z tejto kateógrie za skvelú cenu. Nebojte, v ponuke toho máme viac, samozrejme, máme v ponuke ďalší kvalitný tovar od výrobcu Lindby. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ Lindby ponúka vynikajúce výrobky Pozrite so sami.

V zľave tovar Lindby Mikadi stropné bodové svetlo, 4-pl. od výrobcu s dlhou históriou Lindby jednoducho môžete zohnať na našich stránkach teraz skutočne výhodne! Ponuky už od 49,90 EUR.