Lindby Marrie bodové LED svetlo čierne 4-plameňové

Štvor-plameňové stropné LED svietidlo Marrie s nastaviteľnými tienidlami v čiernej farbe Lampa Marrie veľmi dobre zapadá do moderného prostredia,... viac informácií »
Lindby Marrie bodové LED svetlo čierne 4-plameňové
Značka: Lindby
80 EUR100 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Štvor-plameňové stropné LED svietidlo Marrie s nastaviteľnými tienidlami v čiernej farbe Lampa Marrie veľmi dobre zapadá do moderného prostredia,...

Štvor-plameňové stropné LED svietidlo Marrie s nastaviteľnými tienidlami v čiernej farbe Lampa Marrie veľmi dobre zapadá do moderného prostredia, pretože tienidlá na lampu pôsobia svojím valcovitým tvarom skutočne rovno a aj čierny povrch prispieva k súčasnému dojmu. Stropné LED svietidlo Marrie sa prezentuje v štvor-plameňovom prevedení, a preto sa dá používať na základné osvetlenie miestnosti, ale samozrejme ho možno kedykoľvek doplniť o ďalšie zdroje svetla. Každé tienidlo na lampu sa môže otáčať a nakláňať tak, aby dobre vyhovovalo miestnym podmienkam a tieto sa zohľadnili pri nastavovaní svetla. Stropné svietidlo s účinnými LED žiarovkami je ideálne na použitie v kuchyniach, chodbách a obytných priestoroch.
Tento obľúbený produkt máte možnosť získať ešte na webe v rubrike bodové svetlá. Teraz kúpite ešte podobné produkty z tejto obľúbenej rubriky za priaznivú cenu! Populárna značka medzi zákazníkmi Lindby pre svojich zákazníkov poskytuje veľmi kvalitný tovar. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež viac osvedčených výrobkov od výrobcu Lindby. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Veľa predávaný produkt Lindby Marrie bodové LED svetlo čierne 4-plameňové od obľúbeného výrobcu Lindby je možné nakúpiť práve za výhodné peniaze. Akčné ceny od 80 EUR.