Lindby Marrie bodové LED svetlo čierne 2-pl, Board

Kvalitný a žiadaný tovar Lindby Marrie bodové LED môžete dostať práve na stránkach v rubrike bodové svetlá. Pripravili sme parádne produkty vo... viac informácií »
Lindby Marrie bodové LED svetlo čierne 2-pl
Značka: Lindby
55 EUR75 EUR Zľava -27%
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a žiadaný tovar Lindby Marrie bodové LED môžete dostať práve na stránkach v rubrike bodové svetlá. Pripravili sme parádne produkty vo...

Kvalitný a žiadaný tovar Lindby Marrie bodové LED môžete dostať práve na stránkach v rubrike bodové svetlá. Pripravili sme parádne produkty vo spomínanej sekcii za akčnú cenu. Dvoj-plameňové LED svietidlo Marrie s čiernymi tienidlami v tvare valcov, individuálne nastaviteľné Lampa Marrie je zdroj svetla prevádzkovaný LED s nastaviteľnými hlavami svietidla, valcovitou a čiernou úpravou. Orientácia sa môže podľa potreby zmeniť a upraviť, aby bolo pri osvetlení možné lepšie zohľadnenie situácie na mieste. Celkový návrh vyzerá celkom moderne a lampa Marrie je energeticky účinné bodové LED svetlo, ktoré sa môže namontovať na stenu, ako aj na strop a tiež nájde dobré miesto v mnohých miestnostiach.

Unikátny a obľúbený tovar Lindby Marrie bodové LED svetlo čierne 2-pl, Board od známej značky Lindby ľahko môžete nájsť tu naozaj výhodne! Na zohnanie práve v akcii za 55 EUR.