Lindby Mariyana stropné LED svietidlo, titánová

Tento veľmi žiadaný tovar Lindby Mariyana stropné LED svietidlo, je k dispozícii ešte tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike stropné... viac informácií »
Lindby Mariyana stropné LED svietidlo
Značka: Lindby
99,90 EUR109,90 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Tento veľmi žiadaný tovar Lindby Mariyana stropné LED svietidlo, je k dispozícii ešte tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike stropné...

Tento veľmi žiadaný tovar Lindby Mariyana stropné LED svietidlo, je k dispozícii ešte tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike stropné svietidlá! Preskúmajte kvalitné produkty z tejto obľúbenej rubriky za priaznivú cenu! Známy výrobca Lindby má v ponuke veľmi kvalitné produkty Stropné LED svetlo v titánovej farbe Mariyana so živým dizajnom LED stropné svietidlo Mariyana nastavuje štýlové akcenty na stropy bytov. Ich zaujímavý vzhľad spočíva v okrúhlej stropnej konzole a dvoch vzperách zakrivených do kruhov, ktoré sa pohybujú okolo konzoly. Na obidvoch prvkoch sú umiestnené permanentne namontované LED diódy, ktoré je možné pomocou diaľkového ovládača nepretržite stmievať z hľadiska ich jasu a môžu vyžarovať rôzne farby svetla (3 000 K, 4 500 K a 6 500 K). LED stropné svetlo Mariyana vždy zaisťuje správny jas a správnu náladu. Nájde si svoje ideálne miesto predovšetkým v obývacej izbe alebo spálni a dá sa ľahko integrovať do moderného štýlu vybavenia.

Dizajnový výrobok Lindby Mariyana stropné LED svietidlo, titánová od poprednej značky Lindby môžete pohodlne kúpiť momentálne v zľave. V súčasnosti je k dispozícii za 99,90 EUR.