Lindby Magniva stropné svietidlo, 3-plameňové

Beztienové stropné reflektory Magnivia v zaujímavej kombinácii materiálov Stropné bodové svietidlo Magnivia zaujme svojím moderným dizajnom. Okrúhla... viac informácií »
Lindby Magniva stropné svietidlo
Značka: Lindby
50 EUR60 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
Beztienové stropné reflektory Magnivia v zaujímavej kombinácii materiálov Stropné bodové svietidlo Magnivia zaujme svojím moderným dizajnom. Okrúhla...

Beztienové stropné reflektory Magnivia v zaujímavej kombinácii materiálov Stropné bodové svietidlo Magnivia zaujme svojím moderným dizajnom. Okrúhla stropná konzola aj dlhá vzpera, ktorá je k nej pripojená, sú vyrobené z ocele a pokryté čiernou povrchovou úpravou. K vodorovnej vzpere sú pripevnené tri krátke ramená lampy, ktoré držia horiace body vyrobené z gumového dreva. V tomto prípade boli rôzne materiály skombinované do harmonického konceptu, aby zanechali elegantný dojem na strope obývačky alebo chodby. Tento zdroj svetla je krásnym doplnkom každého interiéru.
Zľavnený tovar Lindby Magniva stropné svietidlo, máte možnosť získať bez problémov na webe v rubrike bodové svetlá. Teraz si môžete vybrať ešte ostatné produkty z tejto populárnej sekcie na pár kliknutí.

Vysoko kvalitný produkt Lindby Magniva stropné svietidlo, 3-plameňové od dodávateľa so skvelou povesťou Lindby jednoducho môžete nájsť práve vo výpredajové akciu. Teraz za akčnú cenu 50 EUR.