Lindby Ludmilla stolová LED lampa, displej, čierna

Žiadaný produkt Lindby Ludmilla stolová LED lampa, získate pohodlne tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike stolové lampy. Mrknite na ešte iné... viac informácií »
Lindby Ludmilla stolová LED lampa
Značka: Lindby
50 EUR65 EUR Zľava -23%
Overiť dostupnosť »
Žiadaný produkt Lindby Ludmilla stolová LED lampa, získate pohodlne tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike stolové lampy. Mrknite na ešte iné...

Žiadaný produkt Lindby Ludmilla stolová LED lampa, získate pohodlne tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike stolové lampy. Mrknite na ešte iné produkty z našej sekcie za mimoriadne nízku cenu.
Čierna, stmievateľná multifunkčná LED lampa na písací stôl Ludmilla s digitálnym displejom, funkciou striedania farbieb, teplomerom a USB portom V LED lampe na písací stôl Ludmilla sa spájajú rôzne funkcie, čo z nej robí pekný zdroj osvetlenia vhodný na súkromné pracovisko. Integrované kĺbové spoje umožňujú presné nasmerovanie svetla a nenápadný čierny povrch sa dá dobre skombinovať s množstvom rozličných prostredí. Lampa má dotykový ovládač, ktorý umožňuje stupňovité nastavenie jasu aj farby svetla. Vďaka tomu sa dá osvetlenie písacieho stola lepšie prispôsobiť rozličným situáciám a vy si môžete zvoliť druh svetla, ktoré vytvorí buď príjemnú atmosféru alebo skôr prostredie vhodné na sústredenú prácu. Pokiaľ nik nevytiahne zástrčku zo siete, ostanú zvolené nastavenia vďaka pamäťovej funkcii zachované aj pri nasledujúcom zapnutí svietidla. Na displeji v strednej časti lampy sa nezobrazuje len čas a dátum, ale aj teplota v miestnosti. Svietidlo navyše disponuje aj funkciou alarmu. USB port integrovaný v podstavci slúži na rýchle a pohodlné nabíjanie elektrických zariadení, napr. smartfónov. Poznámka: displej si vyžaduje batériu (CR2032), ktorá je súčasťou dodávky.

Obľúbený kus Lindby Ludmilla stolová LED lampa, displej, čierna od kvalitnej značky Lindby je možné kúpiť v súčasnosti vo výhodnej akcii! V akcii od 50 EUR.